Hyppää sisältöön
Osta 1 Get 2 - Maksa yksi ota kaksi. Menettää tämän mahdollisuuden! Rajoitettu tarjous.
Osta 1 Get 2 - Maksa yksi ota kaksi. Menettää tämän mahdollisuuden! Rajoitettu tarjous.

Laskutus

Kuka voi pyytää laskua?

Lasku voi pyytää vain tilauksen aikana, arvonlisäveron haltijat ja yksityishenkilöt, joilla ei ole arvonlisäveroa vastaanottajakoodilla tai PEC -ruutuun. Niille, joilla ei ole arvonlisäveron, vastaanottajalauon tai PEC -ruutun, ei ole mahdollista antaa sähköistä laskua, vaan vain kuljetusasiakirjaa. Laskun vaihtelut eivät ole sallittuja ongelman jälkeen. Jokainen tilaus on itsessään, useiden tilausten tapauksessa kuluttajan on annettava tarvittavat tiedot laskun kysymykseen jokaisessa edellä mainitussa.

Kun teen ostoksen, annetaanko lasku?

Ei .Jos ei pyydä laskua tilauksesi aikana, sen kysymys ei ole pakollinen, kuten presidentin asetuksessa ilmoitetaan of 26.10.1972 n. 633 - Art.22. Laskun kysymyksen tiedot on annettava huomautukseen "-osiossaKärry".
Jos haluat käyttää tuotteiden peruuttamisoikeuksia ja takuita, näytät vain tilauksen vahvistusasiakirjan tai kuljetusasiakirjan.